اخبار

 • سری جدید کارواش 2017/5/7

  با دستگاه های جدید کرشر کنترل کامل در دستان شماست


  آیا میتوانم نظافت مبلمان چوبی ظریف را با گذاشتن نازل (جت) آبپاش بر روی کارواش خود انجام بدهم؟ آیا فشار کارواش به رنگ ماشینم آسیب میزند؟ ابزارهای جدید کرشر، پاسخ این سوالها را میدهند: یک نمایشگر LED بر روی دسته تفنگی قرار دارد که 2 مورد را نشان میدهد: 1- میزان فشار، 2- برنامه دیگری که به شما کمک میکند تا تنظیمات مخصوص خود را برای هر کاری انجام دهید. با سری جدید از محصولات قابل تنظیم، کرشر در حال جایگزینی و ارتقاء کارواشهای رده متوسط و رده اول خود در سال 2016 میباشد.

  کارواش کرشر بر اساس کار نظافت شما، قابل تنظیم شدن است که این کار با چرخاندن نازل اسپری کننده آب انجام میشود. نمایشگر LED که بر روی دسته تفنگی قرار دارد، با علائم مشخصی میزان فشاری که انتخاب کرده اید را به شما نشان میدهد. برای مثال علامت کوچکی به نشانه فنس باغچه اختصاری است از کلمه "Soft" و نشان میدهد که آن میزان از قدرت و فشار مناسب سطحی نرم میباشد. وقتی که علامت سنگ دیوار روی نمایشگر ظاهر میشود، آب با نهایت فشار پرتاب میشود. یا هنگامی که علامت ماشین دیده شد، فشاری متوسط به کار گرفته میشود و زمانی که تنظیمات مخلوط (mix setting) نمایش داده شد یعنی از مواد شوینده استفاده میکنید.

  نمادهای مشابه دیگری به شما کمک میکنند تا لوازم جانبی مناسب را استفاده کنید. نازل دیگری به نام بلستر (blaster) با سر پیکان مانند خود که حالتی چرخان دارد، برای نظافت لکه های مقاوم بر روی سطوح سخت طراحی شده است. هنگام ساخت دستگاه، بالاترین سطح فشار برای آن تعیین شده است. بر اساس نوع نیاز، میزان فشار دستگاه توسط نازل اسپری کننده قابل تنظیم است. نازل آب پاش نیز امکان نظافتی بسیار دقیق را برای شما فراهم میکند. تمام دستگاه های جدید به همرا 2 نازل استاندارد فروخته میشوند.


  از دیگر مزایای سری کارواشهای تمام کنترلی این است که همه دستگاه ها دارای موتور خنک شونده با آب سرد میباشند. قبل از اینکه آب برای نظافت استفاده شود، ابتدا دور محفظه موتور میگردد که در نتیجه باعث خنک ماندن موتور، دوام دستگاه و اطمینان از عملکردی بی نظیر میشود.


  در طراحی کارواش، داشتن ثبات و ایستادگی یک ویژگی مهم بشمار می آید. با قرار دادن یک پایه جدید، از افتادن دستگاه از سمت جلو (هنگام کار و کشیدن آن همراه خود) ممانعت و موجب ثبات بیشتری میشود. همچنین مرکز گرانش دستگاه بصورت محسوسی پایین است و خود باعث تشدید ثبات آن میشود. شلنگ قرقره ای که بسیار کاربردی است بر روی مدلهای Premium قرار دارد و در بالای دستگاه به سمت عقب قرار گرفته است. دسته تلسکوپی آلمینیومی دستگاه قابل بلند و کوتاه شدن است برای کشیدن دستگاه و دسته دوم که روی خود کارواش و پایین آن قرار دارد به بلند کردن آن کمک میکند .

  در مدلهای خانگی، یک شوینده سطوح نیز همراه کارواش میباشد که امکان نظافت سریع، آسان، بدون چکه کردن آب و لک شدن، در سطوح عمودی و افقی را فراهم میکند به عنوان مثال در تراس و نمای ساختمان. طیف گسترده لوازم جانبی و شوینده های موجود برای خرید، تکمیل کننده نیازهای کارواش کرشر میباشند.

   

  سری جدید کارواش

اخبار مشابه