سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه اینترنتی خانه کرشر

این صفحه شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که سایت خانه کرشر  از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک
(ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود .

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها


شما با ثبت نام در درج مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و غیره را در اختیار ما قرار می دهید .

شما پس از ورود به حساب کاربری ٬ به عنوان کاربر این سایت شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار سایت خانه کرشر  محفوظ خواهد بود .

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی


شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید
.
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط خانه کرشر  امکانپذیر است .

محدودیت دسترسی به اطلاعات


خانه کرشر دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیر سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.


امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید .