شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی خانه کرشر
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی خانه کرشر به دقت ملاحظه فرمایید .
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی خانه کرشر و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی خانه کرشر از سوی کاربر است.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی
خانه کرشر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی خانه کرشر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی خانه کرشر اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی خانه کرشر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی خانه کرشر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی خانه کرشر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد .
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی خانه کرشر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی خانه کرشر را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 3000
212 تنها شماره‌ای  است که فروشگاه اینترنتی خانه کرشر از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی خانه کرشر ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی خانه کرشر است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  Info@karcher-house.ir اطلاع دهید. همچنین 3000212 ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی خانه کرشر را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد .