جاروبرقی خانگی VC 3 Plus

جاروبرقی خانگی VC 3 Plus

قیمت : 11,500,000 تومان

بعد از تخفیف: - تومان

موجود

توضیحات

جاروبرقی خانگی کرشر با مصرف انرژی A و توان 1300 واتی خود مکش فوق‌العاده‌ای بیشتر از 19 کیلو پاسکال را تامین نماید که در نوع خود بی‌نظیر است. لازم به توضیح است که میزان مکش این دستگاه کوچک، کم صدا و کم مصرف از بسیاری از دستگاه‌های پرمصرف (به طور مثال 2200 واتی) بیشتر است و این در حالیست که در حدود نصف آن‌ها مصرف انرژی دارد. همچنین مخزن این دستگاه قابلیت جداشدن دارد که با توجه به وزن کم، عملیات تخلیه را بسیار سریع و آسان می‌کند.  مخزن و کلیه‌ی فیلترهای این دستگاه به صورتی ساخته شده‌اند که قابلیت شست‌وشو داشته و خریدارن را از صرف هزینه‌ی زیاد برای خرید کیسه و فیلتر بی‌نیاز خواهند کرد .

ویژگی ها و مزایای جاروبرقی خانگی خاک مدل VC 3

۱) مجهز به تکنولوژی مالتی سایکلون ( Multi-cyclone Technology )

فناوری مالتی سایکلون استفاده از پاکت یا کیسه را در این دستگاه از بین برده و مخزن آن را بعد از هربار استفاده به راحتی می توان شستشو داد 

۲) مجهز به فیلتر بهداشتی

دستگاه مجهز به فیلتراسیون حرفه ای بوده که ذرات ریز و درست را به راحتی فیلتر نموده و از بازگشت آن ها به محیط جلوگیری می کند تا محیطی پاکیزه و عاری از هرگونه ذرات آلرژی را داشته باشید.

۳) اتصال آسان نازل ها به دسته خرطومی

دستگاه مجهز به سری های مخصوص به منظور نظافت ناحیه با دسترسی سخت و مشکل مانند گوشه و زوایا و سری برس دار گرد مخصوص نظافت پرده ها و رومبلی است.

امکانات 

  1. مجهز به چرخ های روان برای جابجایی دستگاه در محیط
  2. مجهز به سیم جمع کن
  3. لوله تلسکوپی با ارتفاع حداکثر ۱٫۵ متر

مشخصات

مشخصات فنی دستگاه :

توان موتور : 1300 وات

حجم مخزن : 0.6 لیتر

فرکانس : 60-50 هرتز

وزن : 4.5 کیلوگرم

محصولات مشابه