فرش شور حرفه ایی Puzzi 10/1

فرش شور حرفه ایی Puzzi 10/1

قیمت : 55,800,000 تومان

بعد از تخفیف: - تومان

موجود

توضیحات

فرش شوی و مبل شوی صنعتی مدل Puzzi 10/1، یکی از دیگر از محصولات فوق العاده کمپانی KARCHER آلمان می باشد. طراحی فوق العاده زیبا، جنس بدنه با کیفیت، قدرت مانور فوق العاده بالا و استفاده از نازل های حرفه ای و تخصصی باعث شده است که بتوان از آن در اماکن گوناگون استفاده نمود. شرکت ها، دفاتر کار، شرکت های خدماتی، سازمان ها و ارگان ها، هتل ها، رستوران ها، بانک ها، مراکز آموزشی، منازل مسکونی، بیمارستان ها و مراکز درمانی و بسیاری محیط های دیگر از این دستگاه می توانند به منظور شستشوی سطوح فرش، موکت و مبل خود استفاده نمایند.

مکانیزم عملکرد این فرش شوی و مبل شوی صنعتی ، استفاده از سیستم پاشش همزمان آب و مواد شوینده بر روی سطح و مکش کل آلودگی ها به مخزن آب کثیف خود است. ترکیبات آب و مواد شوینده بر روی سطح و عمق سطوح الیاف دار پاشش شده و مکنده قدرتمند دستگاه، کل آلودگی ها به همراه محلول آب و مواد شوینده را از عمیق ترین لایه های سطوح پرزدار بیرون می کشد و در نتیجه سطحی تمیز و عاری از هر گونه از هرگونه آلودگی و خشک خواهید داشت. می توان گفت ویژگی بارز puzzi 10/1 سیستم مکش فوق العاده آن است که در هیچ یک از دستگاه های مشابه برندهای دیگر فابل قیاس نمی باشد.

موکت شوی و فرش شوی صنعتی puzzi 10/1 از دو نازل کاربردی و حرفه ای برای شستشوی سطوح استفاده می نماید. نازل شستشوی سطوح کف با عرض ۲۴۰ ملیمتر و نازل تخصصی شستشوی مبل با طراحی کاملاً مدرن. نازل شستشوی سطوح مبلمان و صندلی دستگاه puzzi 10/1 از قادر است تمامی قسمت های مبل و صندلی به خصوص گوشه ها و زوایا را به راحتی شسته و خشک نماید. همچنین نازل کفشوی دستگاه به دلیل دارا بودن بخش های متحرک، می تواند با فرش و موکت های گوناگون انطباق یابد.

همچنین طراحان و سازندگان کمپانی KARCHER آلمان این دستگاه را ارگونومیک، مطابق با اصول استاندارد و انعطاف پذیر طراحی و ساخته اند. به طوریکه قادر خواهید بود گوشه ها، زوایا، زیر میزها، زیر مبلمان، زیر صندلی ها و … را به راحتی شستشو و خشک نمایید.

مشخصات

وزن : 10.7 کیلوگرم

قدرت مکش : 22/220 (kPa/mbar)

ابعاد : 690 × 325 × 400 میلیمتر

توان پمپ/توان مصرفی : 1250/40 وات

راندمان کاری : 25-20 متر مربع در ساعت

مخزن آب تمیز : 10 لیتر

مخزن آب کثیف : 9 لیتر

ولتاژ : 240/220

میزان فشار پاشش ماده شوینده : 1 بار

نرخ جریان خروجی مواد شوینده : 1 لیتر در دقیقه

نرخ جریان هوا : 54 لیتر در ثانیه

محصولات مشابه