قرص فرش شور و موکت شور RM 760

قرص فرش شور و موکت شور RM 760

قیمت : 920,000 تومان

بعد از تخفیف: - تومان

موجود

توضیحات

قرص شستشوی فرش و موکت مدل RM 760 در بسته بندی 16 تایی و به شکل قرص می باشد. از این قرص شوینده می توان در دستگاه های فرش و مبل شویی که نظافت را با استفاده از قابلیت اسپری و مکش همزمان انجام می دهند، مانند دستگاه های سری PUZZI و SE کمپانی کارچر آلمان، استفاده نمود. همچنین هر قرص شوینده دارای یک پوشش نایلونی بوده که می توان بدون درآوردن این پوشش نایلونی از آن استفاده نمود و می بایست هر قرص شوینده را در ۵  لیتر آب حل نمایید تا یک ماده شوینده با کیفیت داشته باشید و سپس می توانید انواع لکه های موجود بر روی سطوح را به راحتی از بین ببرید.

از این قرص شوینده هم به صورت تکی و هم به صورت مکمل می توان استفاده نمود. این قرص شوینده حرفه ای به هیچ وجه آسیبی به سطوح وارد نکرده و عاری از هرگونه سفید کننده و مواد شیمیایی مضر است.

در این ماده شوینده از فناوری iCapsol استاده شده است بدین معنی که تعداد مراتب شستشو کاهش یافته و سطوح به سرعت خشک شده و برای استفاده مجدد آمماده است.

از دیگر مزایای استفاده از ماده شوینده RM 760، ایجاد بوی خوش و مطبوع در محیط، نظافت عمیق، محافظت از پوست به لطف بسته بندی نایلونی قرص ها و کاهش زمان نظافت و شستشو می باشد.

مشخصات

قرص شستشوی فرش و موکت RM 760 یک ماده شوینده خانگی حرفه ای ساخت کمپانی شهیر کارچر آلمان بوده که می تواند به عنوان مکمل در دستگاه های سری PUZZI و SE کارچر آلمان مورد استفاده قرار بگیرد.

محصولات مشابه