جاروبرقی خانگی . VC 6 Premium

جاروبرقی خانگی . VC 6 Premium

قیمت : 16,000,000 تومان

بعد از تخفیف: - تومان

موجود

توضیحات

طرفین دستگاهVC 6 Premium   با فولادی بسیار زیبا و  شکیل طراحی شده و ویژگیهای فنی این دستگاه کاملا تاثیر گذار میباشد.
نازل کف  با قابلیت لغزندگی بالا را برای جارو کردن فرش و موکت حتی در هنگامی که از حدکثر قدرت ساکشن دستگاه استفاده میشود  تلاش کمتری تا میزان 30% نیاز دارد و همچنین برای سطوح سخت عمل پاک نمودن را با نتیجه ای عالی و سریع به نمایش میگذارد . این دستگاه امکان تعویض نازل و متعلقات ریز را بصورت سریع و با تنها یک دست و درمدت یک  ثانیه برای شما مهیا مینماید و  میتوان برای جارو کردن  هم از  دسته  و هم  از لوله تلسکوپی این دستگاه استفاده نمود .
نو آوری جدید دیگری که در این دستگاه از آن استفاده شده هدایت و عبور از موانع با یک لغزندگی راحت میباشد حلقه دوار 360 درجه پنهان وقتی که به مانع برخورد کند چرخیده و مکنده جارو را از مانع منحرف میکند و این مسئله باعث میشود که جارو برقی و مبلمان شما کمتر آسیب ببیند.
این دستگاه همچنین نتیجه ای بهداشتی را در زمان  جارو کردن منزل  ارائه میکند و این بخاطر استفاده دستگاه از فیلتر کار آمد HEPA 12  میباشد  که آلودگیهای بیشتری را در خود نگهداری میکند . 
حتی ذرات آلرژی زای کوچک نیز شانسی برای عبور از این فیلتر ندارند  و هوای خارج شده از دستگاه از هوای خود محیط پاکیزه تر خواهد بود .
ویژگیهای رفاهی اضافی دستگاه مشتمل بر : ریموت کنترل موجود بر روی دسته برای تنظیم قدرت ساکشن ، نمایشگر شفاف LED که  قدرت ساکشن انتخابی توسط کاربر را نمایش میدهد . از دیگر امکانات روی دسته نیز میتوان عملگر آماده به کار (Standby) را برای قطع و وصل کردن های مقطعی دستگاه نام برد .
 
تجهیزات

سیم جمع کن اتوماتیک
ComfoGlide نازل
رد کننده موانع
نازل تلسکوپی
فرچه مخصوص مبل 
نازل داخلی
سیستم تعویض سریع
          بر روی دسته  کنترل قدرت الکترونیکی
نمایشگر تعویض فیلتر
فیلتر ضد آلرژی
 
   
 
 

مشخصات

مشخصات فنی دستگاه

قدرت دستگاه : 1800 وات

مصرف برق : 600 وات

طول کابل : 5 متر

ظرفیت کیسه : 4 لیتر

جنس بدنه : پلاستیک مقاوم

وزن : 6.6 کیلو گرم