جاروبرقی خانگی VC 6.150

جاروبرقی خانگی VC 6.150

قیمت : 13,000,000 تومان

بعد از تخفیف: - تومان

موجود

توضیحات

دستگاه جاروبرقی VC6.150 با ترکیب ظاهر خارق العاده خود با  تکنولوژی نوآورانه،  نسل جدیدی از جاروبرقی ها را ارائه داده است .
نازل کفپوش  بسیار روان و لغزان برای جارو کردن فرش و موکت حتی در هنگامی که از حدکثر قدرت ساکشن دستگاه استفاده میشود حدود 30 درصد تلاش کمتری نیاز دارد همچنین برای سطوح سخت نظافت را با نتیجه ای عالی و سریع به نمایش میگذارد . این دستگاه امکان تعویض نازل و متعلقات ریز را بصورت سریع و با تنها یک دست و درمدت یک  ثانیه برای شما مهیا مینماید و  میتوان برای جارو کردن  هم از  دسته  و هم  از لوله تلسکوپی این دستگاه استفاده نمود .
نو آوری جدید دیگری که در این دستگاه از آن استفاده شده، نرمی و لغزندگی آن در عبور از موانع میباشد حلقه دوار 360 درجه پنهان وقتی که به مانع برخورد کند چرخیده و مکنده جارو را از مانع منحرف میکند و این مسئله باعث میشود که جارو برقی و مبلمان شما کمتر آسیب ببیند.
این دستگاه همچنین نتیجه ای بهداشتی را در زمان  جارو کردن منزل  ارائه میکند و این بخاطر استفاده دستگاه از فیلتر کار آمد HEPA 12  میباشد  که آلودگیهای بیشتری را در خود نگهداری میکند حتی ذرات آلرژی زای کوچک نیز شانسی برای عبور از این فیلتر ندارند  و هوای خارج شده از دستگاه از هوای خود محیط پاکیزه تر خواهد بود

تجهیزات

سیم جمع کن اتوماتیک
ComfoGlide نازل
رد کننده موانع
نازل تلسکوپی
فرچه مخصوص مبل 
نازل داخلی
سیستم تعویض سریع
برروی دستگاه  کنترل قدرت الکترونیکی
نمایشگر تعویض فیلتر
فیلتر ضد آلرژی
 

مشخصات

مشخصات فنی دستگاه

قدرت دستگاه : 1400 وات

طول کابل : 5 متر

ظرفیت کیسه : 4 لیتر

جنس بدنه : پلاستیک مقاوم

وزن : 6.6 کیلو گرم

محصولات مشابه